Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Galeria



Nasi partnerzy

Partnerzy

Współpraca

Artykuły

Wyniki Militari 2007

Wyniki XVII Ogólnopolskich Zawodów Kawaleryjskich Militari - Poznań 2007

 

dokładne wyniki militari 2007 w plikowni!!! 

Klasyfikacja indywidualna XVII Ogólnopolskich Zawodów Kawaleryjskich Militari - Poznań 2007

 

 MIEJSCE Pkt karne
   Ułan  Koń
 1260,2   Michał  MARCINKOWSKI  EPOPEJA
     Reprezentacyjny Oddział Konny Towarzystwa Byłych Żolnierzy i Przyjaciół 15 Pułku Ułanów Poznańskich
        
 2314,8   Konrad GŁUCHOWSKI GWARDZISTA
     Ochotniczy Szwadon Kawalerii im. 1 Pułku Szwoleżerów JP ze Stowarzyszenia Szwadron Jazdy RP
        
 3399,2   Jakub TRYC MODUŁ
     Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich
        
 4428,2   Zbigniew KOGUCIUK KREZUS
     Klub Kawaleryjski im. 12 Pułku Ułanów Podolskich
        
        
 5345,5   Piotr  WALTER MIXER
     Reprezentacyjny Oddział Konny Towarzystwa Byłych Żolnierzy i Przyjaciół 15 Pułku Ułanów Poznańskich
        
 6355,5   Piotr PIEKARCZYK BURSZTYN
     Ochotniczy Szwadon Kawalerii im. 1 Pułku Szwoleżerów JP ze Stowarzyszenia Szwadron Jazdy RP
        
 7395,3   Grzegorz WOJTACZKA ZAMENT
     Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice w barwach 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
        
 8404,2   Ireneusz JAMBOR MAX
     Stowarzyszenie Polski Klub Kawaleryjski w barwach 8 Pułku Strzelców Konnych
        
 9500,4   Tomasz DRĘŻEK MIDNIGHT
     Harcerska Drużyna Jeździecka - Spirydion w barwach 5 Pułku Ułanów Zasławskich
        
 10537,5   Jan ZNAMIEC KARBID
     Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice w barwach 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
        
 11571,2   Marek HOLAK MAXI
     Stowarzyszenie Polski Klub Kawaleryjski w barwach 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 
        
 12485,8   Arkadiusz MICHALIK PRIAM
     Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich
        
 13504,7   Adam PLUCIŃSKI BARNABA
     Polski Klub Kawaleryjski w barwach 7 Dywizjonu Artylerii Konnej
        
 14486,8   Adam SUJECKI FILON
     Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich
        
 15545,9   Paweł TOPCZEWSKI HARNAŚ
     Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich
        
 16546,2   Rafał KOWALSKI RAMZES
     Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice w barwach 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
        
 17568,7   Krzysztof HOFFMAN BIANKA
     Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich
        
 18570,8   Artur MIERZEJEWSKI KASZTELAN
     Harcerska Drużyna Jeździecka - Spirydion w barwach 5 Pułku Ułanów Zasławskich
        
 19638,8   Paweł BRZEZICKI CYPRYS
     Klub Kawaleryjski im. 12 Pułku Ułanów Podolskich
        
 20638,8   Jan ZNAMIEC WIWAT
     Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice w barwach 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
        
 21671,1   Cezary WYSOCKI GULIWER
     Klub Kawaleryjski im. 12 Pułku Ułanów Podolskich
        
 22657,0   Dariusz KOCIEMBA HERMES
     Klub Kawaleryjski im. 12 Pułku Ułanów Podolskich

 

Klasyfikacja zespołowa XVII Ogólnopolskich Zawodów Kawaleryjskich Militari - Poznań 2007

 

 1  
Michał  MARCINKOWSKI  EPOPEJA 260,2
Reprezentacyjny Oddział Konny Towarzystwa Byłych Żolnierzy i Przyjaciół 15 Pułku Ułanów Poznańskich  
Piotr  WALTER MIXER 345,5
Reprezentacyjny Oddział Konny Towarzystwa Byłych Żolnierzy i Przyjaciół 15 Pułku Ułanów Poznańskich  
     
2
   
Piotr PIEKARCZYK BURSZTYN 355,5
Ochotniczy Szwadon Kawalerii im. 1 Pułku Szwoleżerów JP ze Stowarzyszenia Szwadron Jazdy RP  
Konrad GŁUCHOWSKI GWARDZISTA 314,8
Ochotniczy Szwadon Kawalerii im. 1 Pułku Szwoleżerów JP ze Stowarzyszenia Szwadron Jazdy RP  
     
3
   
Krzysztof HOFFMAN BIANKA 568,7
Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich  
Arkadiusz MICHALIK PRIAM 485,9
Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich  
Adam SUJECKI FILON 486,8
Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich  
Jakub TRYC MODUŁ 399,2
Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich  
Paweł TOPCZEWSKI HARNAŚ 545,9
Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich  
     
4    
Cezary WYSOCKI GULIWER 671,1
Klub Kawaleryjski im. 12 Pułku Ułanów Podolskich  
Dariusz KOCIEMBA HERMES 657,0
Klub Kawaleryjski im. 12 Pułku Ułanów Podolskich  
Zbigniew KOGUCIUK KREZUS 428,2
Klub Kawaleryjski im. 12 Pułku Ułanów Podolskich  
Paweł BRZEZICKI CYPRYS 638,8
Klub Kawaleryjski im. 12 Pułku Ułanów Podolskich  
     
5    
Marek HOLAK MAXI 571,2
Stowarzyszenie Polski Klub Kawaleryjski w barwach 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich   
Ireneusz JAMBOR MAX 404,2
Stowarzyszenie Polski Klub Kawaleryjski w barwach 8 Pułku Strzelców Konnych  
     
6
   
Grzegorz WOJTACZKA ZAMENT 395,3
Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice w barwach 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego  
Jan ZNAMIEC KARBID 638,8
Stowarzyszenie Szwadron Niepołomice w barwach 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego  
     
7
   
Artur MIERZEJEWSKI KASZTELAN 570,8
Harcerska Drużyna Jeździecka - Spirydion w barwach 5 Pułku Ułanów Zasławskich  
Tomasz DRĘŻEK MIDNIGHT 500,4
Harcerska Drużyna Jeździecka - Spirydion w barwach 5 Pułku Ułanów Zasławskich